ساعات کاری : شنبه تا پنج شنبه : 9:00 صبح تا 22:00 شب

info@aloparcham.com

پرچم رومیزی

پرچم های رومیزی

پرچم رومیزی یکی از روش ها در استفاده از پرچم تبلیغاتی برای نمایش دادن برند و لوگوی یک شرکت است که معمولا بر روی میز کارمندان قرار می گیرد . این کار در شرکت ها و ادارات معتبر بسیار مرسوم است .

قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت بروی میز کار زیبائی  است و حس اعتماد بسیار بالائی به شرکت می بخشد همچنین پرچم های رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی را به نمایش می گذارند .

این نوع پرچم همانطور که از اسمش پیداست بر روی میز مدیران ، کارمندان ، میز کنفرانس و کانترهای نمایشگاهی قرار می گیرد و نماد سازمان ها و یا ملیت یک کشور را به نمایش می گذارد .

چاپ پرچم رومیزی و قرار دادن آن روی میز پرسنل باعث زیبایی می شود و همچنین باعث می شود در خاطر مشتری بمانید. و نمادی از برند و شرکت شما می باشد .

جنس پرچم رومیزی :

پرچم های رومیزی جهت استفاده در روی میز و انواع کانترها  می باشد که در ابعاد 20*30 سانتی متر از جنس جیر و ساتن تهیه می گردد.

نقش روی پرچم بسته به نوع طرح و نیز تیراژ مورد نیاز از طریق چاپ سیلک ، چاپ دیجیتال یا گلدوزی انجام می شود.

چاپ پرچم رومیزی بصورت تمام چاپ به اینصورت است که لوگوی شما در صورت داشتن پس زمینه رنگی بصورت کامل بر روی پارچه پرچم چاپ می شود و جایی از پرچم سفید و چاپ نشده باقی نخواهد ماند .

  • پرچم های رومیزی پس از چاپ بر روی پایه پرچم رومیزی نصب می شوند.
  • پایه های پرچم های رومیزی دارای سه نوع رنگی ، استیل و خاتم کاری می باشند.
  • پرچم های رومیزی با میله ، پایه سنگی و یا پایه استیل ارائه می گردند.

پرچم رومیزی لیزری :

اگر بدنبال یک پرچم رومیزی با پرستیژ بالاتر هستید و می خواهید حداکثر زیبایی را در اختیار داشته باشید پرچم های لیزری بدون ریشه پیشنهاد مناسبی می باشد. این پرچم ها مقرون به صرفه تر هستند

این پرچم ها زیبایی خیره کنندگی دارد و جلب نظر می کند . استفاده از پایه و میله استیل نیز به مدرن بودن آن می افزاید.

اگر دارای برند لاکچری و لوکس هستید پیشنهاد ما به شما این است که از این پرچم های رومیزی استفاده کنید.

هتل داران بزرگ همیشه برای پذیرایی و احترام به مشتریان خارجی خود از قراردادن پرچم رومیزی با طرح پرچم کشورهای مختلف بر روی میز لابی استفاده می کنند که البته گاهی از این پرچم های رومیزی با عناوینی دیگر مانند پرچم ملل ، پرچم کشورها و ملل ، پرچم ملل رومیزی و از این دست استفاده می شود .

چاپ پرچم رومیزی وسط چاپ و تمام چاپ :

چاپ پرچم رومیزی به صورت وسط چاپ به این صوت است که وگوی شما دقیقا وسط پرچم چاپ می شود و کناره های لوگو به صورت سفید و چاپ نشده باقی می ماند .

پرچم های رومیزی از جنس ساتن تولید و دوخته می شوند و در دو نوع پارچه ساتن براق و ساتن مات بسته به سلیقه و ایده مشتری چاپ می شوند .

اما در چاپ پرچم به صورت تمام چاپ در صورتی است که لوگوی شما در صورت داشتن پشت زمینه رنگی بصرت کامل بر روی پارچه پرچم چاپ می شود و قسمتی از پرچم سفید باقی نمی ماند .

پرچم های رومیزی به همراه یک عدد پایه و یک عدد میله ارائه می شوند .

جنس پرچم رومیزی :

جنس پرچم رو میزی بسته به سلیقه شرکت سفارش دهنده انواع مختلفی دارد . در ادامه به تنوع جنس و شرایط ساخت انواع پرچم رومیزی می پردازیم.

جنس پارچه : پارچه ساتن آمریکایی مات ، پارچه سوپر یا براق ، پارچه جیر ، پارچه مخمل

مدل دوخت : ریشه تک ، ریشه دوبل ، لمینتی ، ایستاده فانتزی

چاپ پرچم رومیزی : چاپ دیجیتال پرچم ، چاپ سیلک پرچم و گلدوزی پرچم

پرچم هاي رو ميزي جهت استفاده در روي ميز و انواع كانتر ها مي باشد كه در ابعاد 20 * 30 سانتي متر از جنس جير و ساتن تهيه مي گردد.

نقش روي پرچم بسته به نوع طرح و نيز تيراژ مورد نياز از طريق چاپ سيلك ، چاپ ديجيتال يا گلدوزي انجام ميشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *